Cena
od
0,49 Kč s DPH
Kód produktu
18770.18.00
Parametry
| druh | kolík válcový |
|---|---|
| tělo / tvar | válcový |
| materiál | ocel |
| typ materiálu | nekalené |
| povrchová úprava | bez úpravy |
| průměr | 1 mm, 1.5 mm, 2 mm, 2.5 mm, 3 mm, 4 mm, 5 mm, 6 mm, 8 mm, 10 mm, 12 mm, 16 mm |
| délka | 2 mm, 4 mm, 5 mm, 6 mm, 8 mm, 10 mm, 12 mm, 14 mm, 16 mm, 18 mm, 20 mm, 22 mm, 24 mm, 25 mm, 26 mm, 28 mm, 30 mm, 32 mm, 35 mm, 36 mm, 40 mm, 45 mm, 50 mm, 55 mm, 60 mm, 65 mm, 70 mm, 80 mm, 90 mm, 100 mm |
| norma DIN | 2338A |
| norma ČSN | 02 2150 |
| druh | kolík válcový |
|---|---|
| tělo / tvar | válcový |
| materiál | ocel |
| typ materiálu | nekalené |
| povrchová úprava | bez úpravy |
| průměr | 1 mm, 1.5 mm, 2 mm, 2.5 mm, 3 mm, 4 mm, 5 mm, 6 mm, 8 mm, 10 mm, 12 mm, 16 mm |
| délka | 2 mm, 4 mm, 5 mm, 6 mm, 8 mm, 10 mm, 12 mm, 14 mm, 16 mm, 18 mm, 20 mm, 22 mm, 24 mm, 25 mm, 26 mm, 28 mm, 30 mm, 32 mm, 35 mm, 36 mm, 40 mm, 45 mm, 50 mm, 55 mm, 60 mm, 65 mm, 70 mm, 80 mm, 90 mm, 100 mm |
| norma DIN | 2338A |
| norma ČSN | 02 2150 |






