vruty - tvar drážky - kříž


vrut ocel ZB zapuštěná
skladem na e-shopu
od
0,15 Kč
od 0,12 Kč bez DPH
od 0,12 Kč bez DPH
| druh | vrut |
|---|---|
| tělo / tvar | celý závit |
| tvar hlavy | zapuštěná |
| tvar drážky | kříž |
| materiál | ocel |
| povrchová úprava | zinek bílý (ZB) |
| norma DIN | 7505A |
| norma ČSN | 02 1824 |


vrut ocel ZŽ zapuštěná
skladem na e-shopu
od
0,10 Kč
0,14 Kč
od 0,08 Kč bez DPH
od 0,08 Kč bez DPH
| druh | vrut |
|---|---|
| tělo / tvar | celý závit |
| tvar hlavy | zapuštěná |
| tvar drážky | kříž |
| materiál | ocel |
| povrchová úprava | zinek žlutý (ZŽ) |
| norma DIN | 7505A |
| norma ČSN | 02 1824 |


vrut nerez A2 celý závit
skladem na e-shopu
od
0,31 Kč
0,35 Kč
od 0,26 Kč bez DPH
od 0,26 Kč bez DPH
| druh | vrut |
|---|---|
| tělo / tvar | celý závit |
| tvar hlavy | zapuštěná |
| tvar drážky | kříž |
| materiál | nerezová ocel |
| norma DIN | 7505A |
| norma ČSN | 02 1824 |


vrut nerez A4 celý závit
skladem na e-shopu
od
0,68 Kč
0,80 Kč
od 0,56 Kč bez DPH
od 0,56 Kč bez DPH
| druh | vrut |
|---|---|
| tělo / tvar | celý závit |
| tvar hlavy | zapuštěná |
| tvar drážky | kříž |
| materiál | nerezová ocel |
| norma DIN | 7505A |
| norma ČSN | 02 1824 |


vrut ocel ZŽ zapuštěná
skladem na e-shopu
od
0,27 Kč
0,28 Kč
od 0,22 Kč bez DPH
od 0,22 Kč bez DPH
| druh | vrut |
|---|---|
| tělo / tvar | částečný závit |
| tvar hlavy | zapuštěná |
| tvar drážky | kříž |
| materiál | ocel |
| povrchová úprava | zinek žlutý (ZŽ) |
| norma DIN | 7505A |
| norma ČSN | 02 1824 |


vrut nerez A2 částečný závit
skladem na e-shopu
od
0,58 Kč
0,81 Kč
od 0,48 Kč bez DPH
od 0,48 Kč bez DPH
| druh | vrut |
|---|---|
| tělo / tvar | částečný závit |
| tvar hlavy | zapuštěná |
| tvar drážky | kříž |
| materiál | nerezová ocel |
| norma DIN | 7505A |
| norma ČSN | 02 1824 |

vrut nerez A4 částečný závit
na dotaz
od
0,98 Kč
od 0,81 Kč bez DPH
od 0,81 Kč bez DPH
| druh | vrut |
|---|---|
| tělo / tvar | částečný závit |
| tvar hlavy | zapuštěná |
| tvar drážky | kříž |
| materiál | nerezová ocel |
| norma DIN | 7505A |
| norma ČSN | 02 1824 |


vrut ocel ZB půlkulatá celý závit
skladem na e-shopu
od
0,15 Kč
0,19 Kč
od 0,12 Kč bez DPH
od 0,12 Kč bez DPH
| druh | vrut |
|---|---|
| tělo / tvar | celý závit |
| tvar hlavy | půlkulatá |
| tvar drážky | kříž |
| materiál | ocel |
| povrchová úprava | zinek bílý (ZB) |


vrut nerez A2
skladem na e-shopu
od
0,65 Kč
0,66 Kč
od 0,54 Kč bez DPH
od 0,54 Kč bez DPH
| druh | vrut |
|---|---|
| tělo / tvar | celý závit |
| tvar hlavy | půlkulatá |
| tvar drážky | kříž |
| materiál | nerezová ocel |


vrut parepetový nerez A2
skladem na e-shopu
od
2,17 Kč
3,10 Kč
od 1,79 Kč bez DPH
od 1,79 Kč bez DPH
| druh | vrut parepetový |
|---|---|
| tvar hlavy | čočková |
| tvar drážky | kříž |
| materiál | nerezová ocel |


vrut parepetový nerez A2 CU
skladem na e-shopu
od
3,93 Kč
5,12 Kč
od 3,25 Kč bez DPH
od 3,25 Kč bez DPH
| druh | vrut parepetový |
|---|---|
| tvar hlavy | čočková |
| tvar drážky | kříž |
| materiál | nerezová ocel |
| povrchová úprava | mědění (CU) |


vrut do cetrisu ocel ZŽ
skladem na e-shopu
od
0,78 Kč
1,01 Kč
od 0,64 Kč bez DPH
od 0,64 Kč bez DPH
| druh | vrut do cetrisu |
|---|---|
| tvar hlavy | zapuštěná |
| tvar drážky | kříž |
| materiál | ocel |
| povrchová úprava | zinek žlutý (ZŽ) |


vrut s nákružkem ocel ZB
skladem na e-shopu
od
0,19 Kč
0,24 Kč
od 0,16 Kč bez DPH
od 0,16 Kč bez DPH
| druh | vrut s nákružkem |
|---|---|
| tvar hlavy | půlkulatá |
| tvar drážky | kříž |
| materiál | ocel |
| povrchová úprava | zinek bílý (ZB) |

vrut s nákružkem ocel ZB
na dotaz
od
0,43 Kč
0,44 Kč
od 0,36 Kč bez DPH
od 0,36 Kč bez DPH
| druh | vrut s nákružkem |
|---|---|
| tvar hlavy | půlkulatá |
| tvar drážky | kříž |
| materiál | ocel |
| povrchová úprava | zinek bílý (ZB) |


vrut do sádrokartonu dvouchodý ocel FC
skladem na e-shopu
od
0,26 Kč
0,36 Kč
od 0,21 Kč bez DPH
od 0,21 Kč bez DPH
| druh | vrut do sádrokartonu |
|---|---|
| tělo / tvar | do sádrokartonu |
| tvar hlavy | zapuštěná |
| tvar drážky | kříž |
| materiál | ocel |
| povrchová úprava | fosfát černý (FC) |
| norma DIN | 18182D |


vrut do sádrokartonu ocel FC
skladem na e-shopu
od
0,25 Kč
0,31 Kč
od 0,21 Kč bez DPH
od 0,21 Kč bez DPH
| druh | vrut do sádrokartonu |
|---|---|
| tělo / tvar | do sádrokartonu |
| tvar hlavy | zapuštěná |
| tvar drážky | kříž |
| materiál | ocel |
| povrchová úprava | fosfát černý (FC) |
| norma DIN | 18182E |


vrut do sádrokartonu dvouchodý samovrtný ocel FC
skladem na e-shopu
od
0,28 Kč
0,39 Kč
od 0,23 Kč bez DPH
od 0,23 Kč bez DPH
| druh | vrut do sádrokartonu |
|---|---|
| tělo / tvar | do sádrokartonu |
| tvar hlavy | zapuštěná |
| tvar drážky | kříž |
| materiál | ocel |
| povrchová úprava | fosfát černý (FC) |
| norma DIN | 18182B |


vrut do sádrokartonu dvouchodý ocel FC
skladem na e-shopu
od
0,81 Kč
0,91 Kč
od 0,67 Kč bez DPH
od 0,67 Kč bez DPH
| druh | vrut do sádrokartonu |
|---|---|
| tělo / tvar | do sádrokartonu |
| tvar hlavy | talířová |
| tvar drážky | kříž |
| materiál | ocel |
| povrchová úprava | fosfát černý (FC) |


vrut do sádrokartonu ocel ZB
skladem na e-shopu
0,71 Kč
0,59 Kč bez DPH
0,59 Kč bez DPH
| druh | vrut do sádrokartonu |
|---|---|
| tělo / tvar | do sádrokartonu |
| tvar hlavy | talířová |
| tvar drážky | kříž |
| materiál | ocel |
| povrchová úprava | zinek bílý (ZB) |


vrut do sádrokartonu ocel FC
skladem na e-shopu
od
0,80 Kč
1,14 Kč
od 0,66 Kč bez DPH
od 0,66 Kč bez DPH
| druh | vrut do sádrokartonu |
|---|---|
| tělo / tvar | do sádrokartonu |
| tvar hlavy | talířová |
| tvar drážky | kříž |
| materiál | ocel |
| povrchová úprava | fosfát černý (FC) |


Vrut do pórobetonu ocel ZB
skladem na e-shopu
od
16,92 Kč
od 13,98 Kč bez DPH
od 13,98 Kč bez DPH
| druh | Vrut do pórobetonu |
|---|---|
| tvar drážky | kříž |
| materiál | ocel |
| povrchová úprava | zinek bílý (ZB) |
Šrouby pro rychlé a snadné kotvení do pórobetonu. - Samořezné šrouby s hrubým závitem pro průvlečné instalace do porézních materiálů. -…





