vruty - typ materiálu - ostatní


vrut ocel ZB zapuštěná
skladem na e-shopu
od
0,16 Kč
0,23 Kč
od 0,13 Kč bez DPH
od 0,13 Kč bez DPH
| druh | vrut |
|---|---|
| tělo / tvar | celý závit |
| tvar hlavy | zapuštěná |
| tvar drážky | kříž |
| materiál | ocel |
| povrchová úprava | zinek bílý (ZB) |
| norma DIN | 7505A |
| norma ČSN | 02 1824 |


vrut ocel ZŽ zapuštěná
skladem na e-shopu
od
0,10 Kč
0,14 Kč
od 0,08 Kč bez DPH
od 0,08 Kč bez DPH
| druh | vrut |
|---|---|
| tělo / tvar | celý závit |
| tvar hlavy | zapuštěná |
| tvar drážky | kříž |
| materiál | ocel |
| povrchová úprava | zinek žlutý (ZŽ) |
| norma DIN | 7505A |
| norma ČSN | 02 1824 |


vrut ocel ZŽ zapuštěná
skladem na e-shopu
od
0,28 Kč
0,40 Kč
od 0,23 Kč bez DPH
od 0,23 Kč bez DPH
| druh | vrut |
|---|---|
| tělo / tvar | částečný závit |
| tvar hlavy | zapuštěná |
| tvar drážky | kříž |
| materiál | ocel |
| povrchová úprava | zinek žlutý (ZŽ) |
| norma DIN | 7505A |
| norma ČSN | 02 1824 |


vrut ocel ZB zapuštěná celý závit
skladem na e-shopu
od
0,26 Kč
0,34 Kč
od 0,21 Kč bez DPH
od 0,21 Kč bez DPH
| druh | vrut |
|---|---|
| tělo / tvar | celý závit |
| tvar hlavy | zapuštěná |
| tvar drážky | torx |
| materiál | ocel |
| povrchová úprava | zinek bílý (ZB) |


vrut ocel ZŽ zapuštěná celý závit
skladem na e-shopu
od
0,12 Kč
0,17 Kč
od 0,10 Kč bez DPH
od 0,10 Kč bez DPH
| druh | vrut |
|---|---|
| tělo / tvar | celý závit |
| tvar hlavy | zapuštěná |
| tvar drážky | torx |
| materiál | ocel |
| povrchová úprava | zinek žlutý (ZŽ) |


vrut ocel ZB zapuštěná částečný závit
skladem na e-shopu
od
0,62 Kč
0,80 Kč
od 0,51 Kč bez DPH
od 0,51 Kč bez DPH
| druh | vrut |
|---|---|
| tělo / tvar | částečný závit |
| tvar hlavy | zapuštěná |
| tvar drážky | torx |
| materiál | ocel |
| povrchová úprava | zinek bílý (ZB) |


vrut ocel ZŽ zapuštěná částečný závit
skladem na e-shopu
od
0,21 Kč
0,22 Kč
od 0,17 Kč bez DPH
od 0,17 Kč bez DPH
| druh | vrut |
|---|---|
| tělo / tvar | částečný závit |
| tvar hlavy | zapuštěná |
| tvar drážky | torx |
| materiál | ocel |
| povrchová úprava | zinek žlutý (ZŽ) |


vrut ocel ZB půlkulatá celý závit
skladem na e-shopu
od
0,16 Kč
0,19 Kč
od 0,13 Kč bez DPH
od 0,13 Kč bez DPH
| druh | vrut |
|---|---|
| tělo / tvar | celý závit |
| tvar hlavy | půlkulatá |
| tvar drážky | kříž |
| materiál | ocel |
| povrchová úprava | zinek bílý (ZB) |


vrut ocel ZB půlkulatá celý závit
skladem na e-shopu
od
0,45 Kč
0,57 Kč
od 0,37 Kč bez DPH
od 0,37 Kč bez DPH
| druh | vrut |
|---|---|
| tělo / tvar | celý závit |
| tvar hlavy | půlkulatá |
| tvar drážky | torx |
| materiál | ocel |
| povrchová úprava | zinek bílý (ZB) |

vrut půlkulatá hl. ocel bezPÚ
na dotaz
od
0,15 Kč
od 0,12 Kč bez DPH
od 0,12 Kč bez DPH
| druh | vrut půlkulatá hl. |
|---|---|
| tvar hlavy | půlkulatá |
| tvar drážky | rovná |
| materiál | ocel |
| povrchová úprava | bez úpravy |
| norma DIN | 96 |
| norma ČSN | 02 1812 |


vrut půlkulatá hl. ocel ZB
skladem na e-shopu
od
0,74 Kč
0,75 Kč
od 0,61 Kč bez DPH
od 0,61 Kč bez DPH
| druh | vrut půlkulatá hl. |
|---|---|
| tvar hlavy | půlkulatá |
| tvar drážky | rovná |
| materiál | ocel |
| povrchová úprava | zinek bílý (ZB) |
| norma DIN | 96 |
| norma ČSN | 02 1812 |

vrut půlkulatá hl. mosaz bezPÚ
skladem na e-shopu
od
1,71 Kč
1,74 Kč
od 1,41 Kč bez DPH
od 1,41 Kč bez DPH
| druh | vrut půlkulatá hl. |
|---|---|
| tvar hlavy | půlkulatá |
| tvar drážky | rovná |
| materiál | mosaz |
| norma DIN | 96 |
| norma ČSN | 02 1812 |


vrut čočková hl. mosaz bezPÚ
skladem na e-shopu
od
0,85 Kč
od 0,70 Kč bez DPH
od 0,70 Kč bez DPH
| druh | vrut čočková hl. |
|---|---|
| tvar drážky | rovná |
| materiál | mosaz |
| norma DIN | 95 |
| norma ČSN | 02 1815 |

vrut čočková hl. mosaz Chr
skladem na e-shopu
od
2,03 Kč
2,04 Kč
od 1,68 Kč bez DPH
od 1,68 Kč bez DPH
| druh | vrut čočková hl. |
|---|---|
| tvar drážky | rovná |
| materiál | mosaz |
| norma DIN | 95 |
| norma ČSN | 02 1815 |


vrut do cetrisu ocel ZŽ
skladem na e-shopu
od
0,72 Kč
1,01 Kč
od 0,60 Kč bez DPH
od 0,60 Kč bez DPH
| druh | vrut do cetrisu |
|---|---|
| tvar hlavy | zapuštěná |
| tvar drážky | kříž |
| materiál | ocel |
| povrchová úprava | zinek žlutý (ZŽ) |


vrut s nákružkem ocel ZB
skladem na e-shopu
od
0,19 Kč
0,24 Kč
od 0,16 Kč bez DPH
od 0,16 Kč bez DPH
| druh | vrut s nákružkem |
|---|---|
| tvar hlavy | půlkulatá |
| tvar drážky | kříž |
| materiál | ocel |
| povrchová úprava | zinek bílý (ZB) |

vrut s nákružkem ocel ZB
na dotaz
od
0,43 Kč
0,44 Kč
od 0,36 Kč bez DPH
od 0,36 Kč bez DPH
| druh | vrut s nákružkem |
|---|---|
| tvar hlavy | půlkulatá |
| tvar drážky | kříž |
| materiál | ocel |
| povrchová úprava | zinek bílý (ZB) |

vrut konstrukční ocel žl.zn/zn
skladem na e-shopu
od
0 Kč
od 0 Kč bez DPH
od 0 Kč bez DPH
| druh | vrut konstrukční |
|---|---|
| tvar hlavy | talířová |
| tvar drážky | torx |
| materiál | ocel |
| povrchová úprava | zinek žlutý (ZŽ) |


vrut konstrukční ocel žl.zn/zn
skladem na e-shopu
od
0,62 Kč
0,89 Kč
od 0,51 Kč bez DPH
od 0,51 Kč bez DPH
| druh | vrut konstrukční |
|---|---|
| tvar hlavy | talířová |
| tvar drážky | torx |
| materiál | ocel |
| povrchová úprava | zinek žlutý (ZŽ) |


vrut konstrukční ocel žl.zn/zn
skladem na e-shopu
od
0,43 Kč
0,44 Kč
od 0,36 Kč bez DPH
od 0,36 Kč bez DPH
| druh | vrut konstrukční |
|---|---|
| tvar hlavy | zapuštěná |
| tvar drážky | torx |
| materiál | ocel |
| povrchová úprava | zinek žlutý (ZŽ) |


vrut deskový ocel ZB
skladem na e-shopu
od
1,17 Kč
od 0,97 Kč bez DPH
od 0,97 Kč bez DPH
| druh | vrut deskový |
|---|---|
| tvar hlavy | zapuštěná |
| tvar drážky | torx |
| materiál | ocel |
| povrchová úprava | zinek bílý (ZB) |
vhodný do dřevotřísky, OSB a CETRIS deseky


vrut distanční ocel ZB
skladem na e-shopu
od
3,97 Kč
4,02 Kč
od 3,28 Kč bez DPH
od 3,28 Kč bez DPH
| druh | vrut distanční |
|---|---|
| tvar hlavy | zapuštěná |
| tvar drážky | torx |
| materiál | ocel |
| povrchová úprava | zinek bílý (ZB) |
umožňuje přesné nastavení požadované mezery


vrut lištový ocel ZB
skladem na e-shopu
od
0,82 Kč
od 0,68 Kč bez DPH
od 0,68 Kč bez DPH
| druh | vrut lištový |
|---|---|
| tvar hlavy | zapuštěná |
| tvar drážky | torx |
| materiál | ocel |
| povrchová úprava | zinek bílý (ZB) |


vrut lištový ocel ZŽ
skladem na e-shopu
od
0,85 Kč
od 0,70 Kč bez DPH
od 0,70 Kč bez DPH
| druh | vrut lištový |
|---|---|
| tvar hlavy | zapuštěná |
| tvar drážky | torx |
| materiál | ocel |
| povrchová úprava | zinek žlutý (ZŽ) |




