šrouby - norma ČSN - 02 1138


šroub půlkulatá ocel 4.8 ZB
skladem na e-shopu
od
0,19 Kč
0,26 Kč
od 0,16 Kč bez DPH
od 0,16 Kč bez DPH
| druh | šroub |
|---|---|
| tělo / tvar | celý závit |
| tvar hlavy | půlkulatá |
| tvar drážky | kříž |
| materiál | ocel |
| povrchová úprava | zinek bílý (ZB) |
| norma DIN | 7985A |
| norma ČSN | 02 1138 |
| norma ISO | 7045 |


šroub půlkulatá ocel 4.8 ZŽ
skladem na e-shopu
od
0,23 Kč
0,24 Kč
od 0,19 Kč bez DPH
od 0,19 Kč bez DPH
| druh | šroub |
|---|---|
| tělo / tvar | celý závit |
| tvar hlavy | půlkulatá |
| tvar drážky | kříž |
| materiál | ocel |
| povrchová úprava | zinek žlutý (ZŽ) |
| norma DIN | 7985A |
| norma ČSN | 02 1138 |
| norma ISO | 7045 |


šroub půlkulatá ocel 4.8 GEč
na dotaz
od
0,43 Kč
0,46 Kč
od 0,36 Kč bez DPH
od 0,36 Kč bez DPH
| druh | šroub |
|---|---|
| tělo / tvar | celý závit |
| tvar hlavy | půlkulatá |
| tvar drážky | kříž |
| materiál | ocel |
| povrchová úprava | geomet černý(GEč) |
| norma DIN | 7985A |
| norma ČSN | 02 1138 |
| norma ISO | 7045 |


šroub půlkulatá nerez A2
skladem na e-shopu
od
0,30 Kč
od 0,25 Kč bez DPH
od 0,25 Kč bez DPH
| druh | šroub |
|---|---|
| tělo / tvar | celý závit |
| tvar hlavy | půlkulatá |
| tvar drážky | kříž |
| materiál | nerezová ocel |
| norma DIN | 7985A |
| norma ČSN | 02 1138 |
| norma ISO | 7045 |


šroub půlkulatá nerez A4
skladem na e-shopu
od
0,62 Kč
0,84 Kč
od 0,51 Kč bez DPH
od 0,51 Kč bez DPH
| druh | šroub |
|---|---|
| tělo / tvar | celý závit |
| tvar hlavy | půlkulatá |
| tvar drážky | kříž |
| materiál | nerezová ocel |
| norma DIN | 7985A |
| norma ČSN | 02 1138 |
| norma ISO | 7045 |


šroub půlkulatá ocel 4.8 ZB
skladem na e-shopu
od
0,36 Kč
od 0,30 Kč bez DPH
od 0,30 Kč bez DPH
| druh | šroub |
|---|---|
| tělo / tvar | celý závit |
| tvar hlavy | půlkulatá |
| tvar drážky | kříž |
| materiál | ocel |
| povrchová úprava | zinek bílý (ZB) |
| norma DIN | 7985Z |
| norma ČSN | 02 1138 |
| norma ISO | 7045 |


šroub půlkulatá ocel 4.8 ZŽ
skladem na e-shopu
1,01 Kč
0,83 Kč bez DPH
0,83 Kč bez DPH
| druh | šroub |
|---|---|
| tělo / tvar | celý závit |
| tvar hlavy | půlkulatá |
| tvar drážky | kříž |
| materiál | ocel |
| povrchová úprava | zinek žlutý (ZŽ) |
| norma DIN | 7985Z |
| norma ČSN | 02 1138 |
| norma ISO | 7045 |


šroub půlkulatá nerez A2
skladem na e-shopu
od
0,81 Kč
1,16 Kč
od 0,67 Kč bez DPH
od 0,67 Kč bez DPH
| druh | šroub |
|---|---|
| tělo / tvar | celý závit |
| tvar hlavy | půlkulatá |
| tvar drážky | kříž |
| materiál | nerezová ocel |
| norma DIN | 7985Z |
| norma ČSN | 02 1138 |
| norma ISO | 7045 |


šroub půlkulatá nerez A4
skladem na e-shopu
od
0,74 Kč
0,75 Kč
od 0,61 Kč bez DPH
od 0,61 Kč bez DPH
| druh | šroub |
|---|---|
| tělo / tvar | celý závit |
| tvar hlavy | půlkulatá |
| tvar drážky | kříž |
| materiál | nerezová ocel |
| norma DIN | 7985Z |
| norma ČSN | 02 1138 |
| norma ISO | 7045 |


šroub půlkulatá ocel 4.8 ZB
skladem na e-shopu
od
0,49 Kč
0,64 Kč
od 0,40 Kč bez DPH
od 0,40 Kč bez DPH
| druh | šroub |
|---|---|
| tělo / tvar | celý závit |
| tvar hlavy | půlkulatá |
| tvar drážky | torx |
| materiál | ocel |
| povrchová úprava | zinek bílý (ZB) |
| norma DIN | 7985TX |
| norma ČSN | 02 1138 |
| norma ISO | 14583 |


šroub půlkulatá nerez A2
skladem na e-shopu
od
0,39 Kč
0,40 Kč
od 0,32 Kč bez DPH
od 0,32 Kč bez DPH
| druh | šroub |
|---|---|
| tělo / tvar | celý závit |
| tvar hlavy | půlkulatá |
| tvar drážky | torx |
| materiál | nerezová ocel |
| norma DIN | 7985TX |
| norma ČSN | 02 1138 |
| norma ISO | 14583 |


šroub půlkulatá nerez A4
na dotaz
od
0,76 Kč
0,77 Kč
od 0,63 Kč bez DPH
od 0,63 Kč bez DPH
| druh | šroub |
|---|---|
| tělo / tvar | celý závit |
| tvar hlavy | půlkulatá |
| tvar drážky | torx |
| materiál | nerezová ocel |
| norma DIN | 7985TX |
| norma ČSN | 02 1138 |
| norma ISO | 14583 |




