PRO TESAŘE - norma DIN - 7505A


vrut ocel ZB zapuštěná
skladem na e-shopu
od
0,16 Kč
0,23 Kč
od 0,13 Kč bez DPH
od 0,13 Kč bez DPH
| druh | vrut |
|---|---|
| tělo / tvar | celý závit |
| tvar hlavy | zapuštěná |
| tvar drážky | kříž |
| materiál | ocel |
| povrchová úprava | zinek bílý (ZB) |
| norma DIN | 7505A |
| norma ČSN | 02 1824 |


vrut ocel ZŽ zapuštěná
skladem na e-shopu
od
0,10 Kč
0,14 Kč
od 0,08 Kč bez DPH
od 0,08 Kč bez DPH
| druh | vrut |
|---|---|
| tělo / tvar | celý závit |
| tvar hlavy | zapuštěná |
| tvar drážky | kříž |
| materiál | ocel |
| povrchová úprava | zinek žlutý (ZŽ) |
| norma DIN | 7505A |
| norma ČSN | 02 1824 |


vrut nerez A2 celý závit
skladem na e-shopu
od
0,31 Kč
0,35 Kč
od 0,26 Kč bez DPH
od 0,26 Kč bez DPH
| druh | vrut |
|---|---|
| tělo / tvar | celý závit |
| tvar hlavy | zapuštěná |
| tvar drážky | kříž |
| materiál | nerezová ocel |
| norma DIN | 7505A |
| norma ČSN | 02 1824 |


vrut nerez A4 celý závit
skladem na e-shopu
od
0,69 Kč
0,80 Kč
od 0,57 Kč bez DPH
od 0,57 Kč bez DPH
| druh | vrut |
|---|---|
| tělo / tvar | celý závit |
| tvar hlavy | zapuštěná |
| tvar drážky | kříž |
| materiál | nerezová ocel |
| norma DIN | 7505A |
| norma ČSN | 02 1824 |


vrut ocel ZŽ zapuštěná
skladem na e-shopu
od
0,28 Kč
0,40 Kč
od 0,23 Kč bez DPH
od 0,23 Kč bez DPH
| druh | vrut |
|---|---|
| tělo / tvar | částečný závit |
| tvar hlavy | zapuštěná |
| tvar drážky | kříž |
| materiál | ocel |
| povrchová úprava | zinek žlutý (ZŽ) |
| norma DIN | 7505A |
| norma ČSN | 02 1824 |


vrut nerez A2 částečný závit
skladem na e-shopu
od
0,58 Kč
0,81 Kč
od 0,48 Kč bez DPH
od 0,48 Kč bez DPH
| druh | vrut |
|---|---|
| tělo / tvar | částečný závit |
| tvar hlavy | zapuštěná |
| tvar drážky | kříž |
| materiál | nerezová ocel |
| norma DIN | 7505A |
| norma ČSN | 02 1824 |

vrut nerez A4 částečný závit
na dotaz
od
0,98 Kč
od 0,81 Kč bez DPH
od 0,81 Kč bez DPH
| druh | vrut |
|---|---|
| tělo / tvar | částečný závit |
| tvar hlavy | zapuštěná |
| tvar drážky | kříž |
| materiál | nerezová ocel |
| norma DIN | 7505A |
| norma ČSN | 02 1824 |




