podložky, pojistné kroužky - ZŽ (zinek žlutý)


podložka plochá ocel 100 HV ZŽ
skladem na e-shopu
od
0,04 Kč
0,05 Kč
od 0,03 Kč bez DPH
od 0,03 Kč bez DPH
| druh | podložka |
|---|---|
| tělo / tvar | plochá |
| materiál | ocel |
| povrchová úprava | zinek žlutý (ZŽ) |
| norma DIN | 125A |
| norma ČSN | 02 1702 |
| norma ISO | 7089 |


podložka plochá ocel 140 HV ZŽ
skladem na e-shopu
od
0,04 Kč
0,06 Kč
od 0,03 Kč bez DPH
od 0,03 Kč bez DPH
| druh | podložka |
|---|---|
| tělo / tvar | plochá |
| materiál | ocel |
| povrchová úprava | zinek žlutý (ZŽ) |
| norma DIN | 125A |
| norma ČSN | 02 1702 |
| norma ISO | 7089 |

podložka kruhová ocel ZŽ
skladem na e-shopu
od
0,89 Kč
0,90 Kč
od 0,74 Kč bez DPH
od 0,74 Kč bez DPH
| druh | podložka |
|---|---|
| tělo / tvar | kruhová |
| materiál | ocel |
| povrchová úprava | zinek žlutý (ZŽ) |
| norma DIN | 7349 |
| norma ČSN | 02 1708 |

podložka pojistná ocel ZŽ
skladem na e-shopu
od
5,99 Kč
7,02 Kč
od 4,95 Kč bez DPH
od 4,95 Kč bez DPH
| druh | podložka |
|---|---|
| tělo / tvar | pojistná |
| materiál | ocel |
| povrchová úprava | zinek žlutý (ZŽ) |
| norma DIN | 5406 |
| norma ČSN | 02 3640 |

podložka vymezovací ocel 1.0
skladem na e-shopu
od
1,37 Kč
1,60 Kč
od 1,13 Kč bez DPH
od 1,13 Kč bez DPH
| druh | podložka |
|---|---|
| tělo / tvar | vymezovací |
| materiál | ocel |
| povrchová úprava | zinek žlutý (ZŽ) |
| norma DIN | 988 |

podložka pojistná ocel ZŽ
skladem na e-shopu
od
2,08 Kč
2,09 Kč
od 1,72 Kč bez DPH
od 1,72 Kč bez DPH
| druh | podložka |
|---|---|
| tělo / tvar | pojistná |
| materiál | ocel |
| povrchová úprava | zinek žlutý (ZŽ) |

podložka plochá ocel ZŽ
skladem na e-shopu
od
0,52 Kč
od 0,43 Kč bez DPH
od 0,43 Kč bez DPH
| druh | podložka |
|---|---|
| tělo / tvar | plochá |
| materiál | ocel |
| povrchová úprava | zinek žlutý (ZŽ) |

podložka plochá ocel 100 HV
skladem na e-shopu
od
0,12 Kč
0,17 Kč
od 0,10 Kč bez DPH
od 0,10 Kč bez DPH
| druh | podložka |
|---|---|
| tělo / tvar | plochá |
| materiál | ocel |
| povrchová úprava | zinek žlutý (ZŽ) |
| norma DIN | 433 |
| norma ČSN | 02 1703 |
| norma ISO | 7092 |


podložka velkoplošná/karosářs ocel 140 HV
skladem na e-shopu
od
0,23 Kč
0,24 Kč
od 0,19 Kč bez DPH
od 0,19 Kč bez DPH
| druh | podložka |
|---|---|
| tělo / tvar | velkoplošná/karosářs |
| materiál | ocel |
| povrchová úprava | zinek žlutý (ZŽ) |
| norma DIN | 9021 |
| norma ČSN | 02 1726 |
| norma ISO | 7093 |


podložka velkoplošná/karosářs ocel ZŽ
skladem na e-shopu
od
0,80 Kč
od 0,66 Kč bez DPH
od 0,66 Kč bez DPH
| druh | podložka |
|---|---|
| tělo / tvar | velkoplošná/karosářs |
| materiál | ocel |
| povrchová úprava | zinek žlutý (ZŽ) |
| norma DIN | 440R |
| norma ČSN | 02 1727 |
| norma ISO | 7094 |

podložka velkoplošná/karosářs ocel ZŽ
na dotaz
od
0,86 Kč
0,87 Kč
od 0,71 Kč bez DPH
od 0,71 Kč bez DPH
| druh | podložka |
|---|---|
| tělo / tvar | velkoplošná/karosářs |
| materiál | ocel |
| povrchová úprava | zinek žlutý (ZŽ) |

podložka velkoplošná/karosářs ocel ZŽ
skladem na e-shopu
od
0,63 Kč
od 0,52 Kč bez DPH
od 0,52 Kč bez DPH
| druh | podložka |
|---|---|
| tělo / tvar | velkoplošná/karosářs |
| materiál | ocel |
| povrchová úprava | zinek žlutý (ZŽ) |

podložka pojistná ocel ZŽ
skladem na e-shopu
od
0,47 Kč
0,48 Kč
od 0,39 Kč bez DPH
od 0,39 Kč bez DPH
| druh | podložka |
|---|---|
| tělo / tvar | pojistná |
| materiál | ocel |
| povrchová úprava | zinek žlutý (ZŽ) |
| norma DIN | 6796 |
| norma ČSN | 02 1731 |
| norma ISO | 10670 |

podložka pérová/pružná ocel ZŽ
skladem na e-shopu
od
0,06 Kč
0,09 Kč
od 0,05 Kč bez DPH
od 0,05 Kč bez DPH
| druh | podložka |
|---|---|
| tělo / tvar | pérová/pružná |
| materiál | ocel |
| povrchová úprava | zinek žlutý (ZŽ) |
| norma DIN | 127B |
| norma ČSN | 02 1741 |

podložka pérová/pružná ocel ZŽ
skladem na e-shopu
od
0,35 Kč
0,36 Kč
od 0,29 Kč bez DPH
od 0,29 Kč bez DPH
| druh | podložka |
|---|---|
| tělo / tvar | pérová/pružná |
| materiál | ocel |
| povrchová úprava | zinek žlutý (ZŽ) |
| norma DIN | 128A |
| norma ČSN | 02 1731 |


podložka pérová/pružná ocel ZŽ
skladem na e-shopu
od
0,07 Kč
0,10 Kč
od 0,06 Kč bez DPH
od 0,06 Kč bez DPH
| druh | podložka |
|---|---|
| tělo / tvar | pérová/pružná |
| materiál | ocel |
| povrchová úprava | zinek žlutý (ZŽ) |
| norma DIN | 7980 |
| norma ČSN | 02 1740 |

položka vějířová/ozubená ocel ZŽ
skladem na e-shopu
od
0,29 Kč
0,41 Kč
od 0,24 Kč bez DPH
od 0,24 Kč bez DPH
| druh | položka |
|---|---|
| tělo / tvar | vějířová/ozubená |
| materiál | ocel |
| povrchová úprava | zinek žlutý (ZŽ) |
| norma DIN | 6797I-J |


podložka vějířová/ozubená ocel ZŽ
skladem na e-shopu
od
0,19 Kč
0,20 Kč
od 0,16 Kč bez DPH
od 0,16 Kč bez DPH
| druh | podložka |
|---|---|
| tělo / tvar | vějířová/ozubená |
| materiál | ocel |
| povrchová úprava | zinek žlutý (ZŽ) |
| norma DIN | 6798A |
| norma ČSN | 02 1745 |

podložka vějířová/ozubená ocel ZŽ
skladem na e-shopu
10,52 Kč
8,69 Kč bez DPH
8,69 Kč bez DPH
| druh | podložka |
|---|---|
| tělo / tvar | vějířová/ozubená |
| materiál | ocel |
| povrchová úprava | zinek žlutý (ZŽ) |
| norma DIN | 6798I-J |
| norma ČSN | 02 1746 |

podložka vějířová/ozubená ocel ZŽ
skladem na e-shopu
od
2,01 Kč
2,02 Kč
od 1,66 Kč bez DPH
od 1,66 Kč bez DPH
| druh | podložka |
|---|---|
| tělo / tvar | vějířová/ozubená |
| materiál | ocel |
| povrchová úprava | zinek žlutý (ZŽ) |
| norma DIN | 6798DD |

podložka pojistná ocel ZŽ
skladem na e-shopu
od
4,82 Kč
5,14 Kč
od 3,98 Kč bez DPH
od 3,98 Kč bez DPH
| druh | podložka |
|---|---|
| tělo / tvar | pojistná |
| materiál | ocel |
| povrchová úprava | zinek žlutý (ZŽ) |
| norma DIN | 432 |
| norma ČSN | 02 1753 |


podložka pojistná ocel ZŽ
skladem na e-shopu
od
2,53 Kč
od 2,09 Kč bez DPH
od 2,09 Kč bez DPH
| druh | podložka |
|---|---|
| tělo / tvar | pojistná |
| materiál | ocel |
| povrchová úprava | zinek žlutý (ZŽ) |
| norma DIN | 93 |
| norma ČSN | 02 1751 |

pojistný kroužek do díry ocel ZŽ
skladem na e-shopu
od
3,81 Kč
od 3,15 Kč bez DPH
od 3,15 Kč bez DPH
| druh | pojistný kroužek do díry |
|---|---|
| materiál | ocel |
| povrchová úprava | zinek žlutý (ZŽ) |
| norma DIN | 472 |
| norma ČSN | 02 2931 |

podložka zapuštěná ocel ZŽ
skladem na e-shopu
9,90 Kč
8,18 Kč bez DPH
8,18 Kč bez DPH
| druh | podložka |
|---|---|
| tělo / tvar | zapuštěná |
| materiál | ocel |
| povrchová úprava | zinek žlutý (ZŽ) |





