podložky, pojistné kroužky - typ materiálu - A4


podložka plochá nerez A4
skladem na e-shopu
od
0,16 Kč
od 0,13 Kč bez DPH
od 0,13 Kč bez DPH
| druh | podložka |
|---|---|
| tělo / tvar | plochá |
| materiál | nerezová ocel |
| norma DIN | 125A |
| norma ČSN | 02 1702 |
| norma ISO | 7089 |

podložka plochá nerez A4
na dotaz
od
1,58 Kč
od 1,31 Kč bez DPH
od 1,31 Kč bez DPH
| druh | podložka |
|---|---|
| tělo / tvar | plochá |
| materiál | nerezová ocel |
| norma DIN | 125B |
| norma ČSN | 02 1702 |
| norma ISO | 7090 |

podložka plochá nerez A4
skladem na e-shopu
od
0,14 Kč
0,15 Kč
od 0,12 Kč bez DPH
od 0,12 Kč bez DPH
| druh | podložka |
|---|---|
| tělo / tvar | plochá |
| materiál | nerezová ocel |
| norma DIN | 433 |
| norma ČSN | 02 1703 |
| norma ISO | 7092 |


podložka velkoplošná/karosářs nerez A4
skladem na e-shopu
od
0,39 Kč
od 0,32 Kč bez DPH
od 0,32 Kč bez DPH
| druh | podložka |
|---|---|
| tělo / tvar | velkoplošná/karosářs |
| materiál | nerezová ocel |
| norma DIN | 9021 |
| norma ČSN | 02 1726 |
| norma ISO | 7093 |


podložka velkoplošná/karosářs nerez A4
skladem do 5 dnů
od
2,02 Kč
2,04 Kč
od 1,67 Kč bez DPH
od 1,67 Kč bez DPH
| druh | podložka |
|---|---|
| tělo / tvar | velkoplošná/karosářs |
| materiál | nerezová ocel |
| norma DIN | 440R |
| norma ČSN | 02 1727 |
| norma ISO | 7094 |

podložka pérová/pružná nerez A4
skladem na e-shopu
od
0,18 Kč
od 0,15 Kč bez DPH
od 0,15 Kč bez DPH
| druh | podložka |
|---|---|
| tělo / tvar | pérová/pružná |
| materiál | nerezová ocel |
| norma DIN | 128A |
| norma ČSN | 02 1731 |

podložka pojistná nerez A4
skladem na e-shopu
od
36,90 Kč
48,16 Kč
od 30,50 Kč bez DPH
od 30,50 Kč bez DPH
| druh | podložka |
|---|---|
| tělo / tvar | pojistná |
| materiál | nerezová ocel |

podložka pojistná nerez A4
skladem na e-shopu
od
1,16 Kč
od 0,96 Kč bez DPH
od 0,96 Kč bez DPH
| druh | podložka |
|---|---|
| tělo / tvar | pojistná |
| materiál | nerezová ocel |


podložka vějířová/ozubená nerez A4
skladem na e-shopu
od
0,30 Kč
0,43 Kč
od 0,25 Kč bez DPH
od 0,25 Kč bez DPH
| druh | podložka |
|---|---|
| tělo / tvar | vějířová/ozubená |
| materiál | nerezová ocel |
| norma DIN | 6798A |
| norma ČSN | 02 1745 |

podložka vějířová/ozubená nerez A4
skladem na e-shopu
od
0,24 Kč
od 0,20 Kč bez DPH
od 0,20 Kč bez DPH
| druh | podložka |
|---|---|
| tělo / tvar | vějířová/ozubená |
| materiál | nerezová ocel |
| norma DIN | 6798I-J |
| norma ČSN | 02 1746 |

podložka pojistná nerez A4
na dotaz
od
3,72 Kč
4,16 Kč
od 3,07 Kč bez DPH
od 3,07 Kč bez DPH
| druh | podložka |
|---|---|
| tělo / tvar | pojistná |
| materiál | nerezová ocel |
| norma DIN | 432 |
| norma ČSN | 02 1753 |


podložka pojistná nerez A4
skladem na e-shopu
od
0,76 Kč
0,77 Kč
od 0,63 Kč bez DPH
od 0,63 Kč bez DPH
| druh | podložka |
|---|---|
| tělo / tvar | pojistná |
| materiál | nerezová ocel |
| norma DIN | 93 |
| norma ČSN | 02 1751 |

pojistný kroužek třmenový nerez A4
na dotaz
od
0,60 Kč
od 0,50 Kč bez DPH
od 0,50 Kč bez DPH
| druh | pojistný kroužek třmenový |
|---|---|
| materiál | nerezová ocel |
| norma DIN | 6799 |
| norma ČSN | 02 2929 |

podložka čtyřhranná nerez bezPÚ
skladem do 5 dnů
31,90 Kč
26,36 Kč bez DPH
26,36 Kč bez DPH
| druh | podložka |
|---|---|
| tělo / tvar | čtyřhranná |
| materiál | nerezová ocel |
| povrchová úprava | bez úpravy |
| norma DIN | 436 |
| norma ČSN | 02 1724 |

podložka pojistná nerez bezPÚ
skladem na e-shopu
5,71 Kč
4,72 Kč bez DPH
4,72 Kč bez DPH
| druh | podložka |
|---|---|
| tělo / tvar | pojistná |
| materiál | nerezová ocel |
| povrchová úprava | bez úpravy |

podložka pojistná nerez bezPÚ
skladem na e-shopu
4,49 Kč
3,71 Kč bez DPH
3,71 Kč bez DPH
| druh | podložka |
|---|---|
| tělo / tvar | pojistná |
| materiál | nerezová ocel |
| povrchová úprava | bez úpravy |





