podložky, pojistné kroužky - norma DIN - 6798A


podložka vějířová/ozubená ocel bezPÚ
skladem na e-shopu
od
0,17 Kč
0,20 Kč
od 0,14 Kč bez DPH
od 0,14 Kč bez DPH
| druh | podložka |
|---|---|
| tělo / tvar | vějířová/ozubená |
| materiál | ocel |
| povrchová úprava | bez úpravy |
| norma DIN | 6798A |
| norma ČSN | 02 1745 |


podložka vějířová/ozubená ocel ZB
skladem na e-shopu
od
0,14 Kč
od 0,12 Kč bez DPH
od 0,12 Kč bez DPH
| druh | podložka |
|---|---|
| tělo / tvar | vějířová/ozubená |
| materiál | ocel |
| povrchová úprava | zinek bílý (ZB) |
| norma DIN | 6798A |
| norma ČSN | 02 1745 |


podložka vějířová/ozubená ocel ZŽ
skladem na e-shopu
od
0,19 Kč
0,20 Kč
od 0,16 Kč bez DPH
od 0,16 Kč bez DPH
| druh | podložka |
|---|---|
| tělo / tvar | vějířová/ozubená |
| materiál | ocel |
| povrchová úprava | zinek žlutý (ZŽ) |
| norma DIN | 6798A |
| norma ČSN | 02 1745 |


podložka vějířová/ozubená ocel GE
na dotaz
1,85 Kč
1,53 Kč bez DPH
1,53 Kč bez DPH
| druh | podložka |
|---|---|
| tělo / tvar | vějířová/ozubená |
| materiál | ocel |
| povrchová úprava | geomet (GE) |
| norma DIN | 6798A |
| norma ČSN | 02 1745 |


podložka vějířová/ozubená nerez A2
skladem na e-shopu
od
0,17 Kč
0,23 Kč
od 0,14 Kč bez DPH
od 0,14 Kč bez DPH
| druh | podložka |
|---|---|
| tělo / tvar | vějířová/ozubená |
| materiál | nerezová ocel |
| norma DIN | 6798A |
| norma ČSN | 02 1745 |


podložka vějířová/ozubená nerez A4
skladem na e-shopu
od
0,30 Kč
0,43 Kč
od 0,25 Kč bez DPH
od 0,25 Kč bez DPH
| druh | podložka |
|---|---|
| tělo / tvar | vějířová/ozubená |
| materiál | nerezová ocel |
| norma DIN | 6798A |
| norma ČSN | 02 1745 |





