podložky, pojistné kroužky - norma ČSN - 02 1744


podložka vějířová/ozubená ocel bezPÚ
skladem na e-shopu
od
0,30 Kč
0,35 Kč
od 0,25 Kč bez DPH
od 0,25 Kč bez DPH
| druh | podložka |
|---|---|
| tělo / tvar | vějířová/ozubená |
| materiál | ocel |
| povrchová úprava | bez úpravy |
| norma DIN | 6797A |
| norma ČSN | 02 1744 |

podložka vějířová/ozubená ocel ZB
skladem na e-shopu
od
0,14 Kč
0,15 Kč
od 0,12 Kč bez DPH
od 0,12 Kč bez DPH
| druh | podložka |
|---|---|
| tělo / tvar | vějířová/ozubená |
| materiál | ocel |
| povrchová úprava | zinek bílý (ZB) |
| norma DIN | 6797A |
| norma ČSN | 02 1744 |

podložka vějířová/ozubená nerez A2
skladem na e-shopu
od
0,20 Kč
0,23 Kč
od 0,17 Kč bez DPH
od 0,17 Kč bez DPH
| druh | podložka |
|---|---|
| tělo / tvar | vějířová/ozubená |
| materiál | nerezová ocel |
| norma DIN | 6797A |
| norma ČSN | 02 1744 |




