Cena
od
0,95 Kč s DPH
Běžná cena
0,96 Kč s DPH
Ušetříte
1% (0,01 Kč)
Kód produktu
18400.32.21
Parametry
| druh | nýt půlkulatá hl. |
|---|---|
| tvar hlavy | půlkulatá |
| materiál | měď |
| typ materiálu | ostatní |
| povrchová úprava | niklování (NI) |
| průměr | 2 mm, 2.5 mm, 3 mm, 4 mm, 6 mm, 8 mm |
| délka | 6 mm, 8 mm, 10 mm, 12 mm, 14 mm, 16 mm, 20 mm, 25 mm, 26 mm |
| norma DIN | 660 |
| norma ČSN | 02 2301 |
| norma ISO | 1051 |
| druh | nýt půlkulatá hl. |
|---|---|
| tvar hlavy | půlkulatá |
| materiál | měď |
| typ materiálu | ostatní |
| povrchová úprava | niklování (NI) |
| průměr | 2 mm, 2.5 mm, 3 mm, 4 mm, 6 mm, 8 mm |
| délka | 6 mm, 8 mm, 10 mm, 12 mm, 14 mm, 16 mm, 20 mm, 25 mm, 26 mm |
| norma DIN | 660 |
| norma ČSN | 02 2301 |
| norma ISO | 1051 |






