kolíky, pera, závlačky - typ materiálu - ostatní

čep pojistný ocel ZŽ
skladem na e-shopu
od
7,31 Kč
9,11 Kč
od 6,04 Kč bez DPH
od 6,04 Kč bez DPH
| druh | čep pojistný |
|---|---|
| materiál | ocel |
| povrchová úprava | zinek žlutý (ZŽ) |
| norma DIN | 11023 |

pero ocel bezPÚ
skladem na e-shopu
od
4,30 Kč
5,42 Kč
od 3,55 Kč bez DPH
od 3,55 Kč bez DPH
| druh | pero |
|---|---|
| materiál | ocel |
| povrchová úprava | bez úpravy |
| norma DIN | 6888 |
| norma ISO | 3912 |

pero přímé ocel bezPÚ
na dotaz
od
63,50 Kč
84,70 Kč
od 52,48 Kč bez DPH
od 52,48 Kč bez DPH
| druh | pero přímé |
|---|---|
| materiál | ocel |
| povrchová úprava | bez úpravy |
| norma DIN | 6887 |
| norma ČSN | 02 2514 |
| norma ISO | 773 |

pero ocel bezPÚ
na dotaz
od
43,60 Kč
53,43 Kč
od 36,03 Kč bez DPH
od 36,03 Kč bez DPH
| druh | pero |
|---|---|
| materiál | ocel |
| povrchová úprava | bez úpravy |
| norma DIN | 6880 |


pero přímé ocel bezPÚ
skladem na e-shopu
od
1,37 Kč
1,56 Kč
od 1,13 Kč bez DPH
od 1,13 Kč bez DPH
| druh | pero přímé |
|---|---|
| materiál | ocel |
| povrchová úprava | bez úpravy |
| norma DIN | 6885A |
| norma ČSN | 02 2562 |
| norma ISO | 773 |

pero přímé ocel ZB
skladem na e-shopu
od
2,36 Kč
3,26 Kč
od 1,95 Kč bez DPH
od 1,95 Kč bez DPH
| druh | pero přímé |
|---|---|
| materiál | ocel |
| povrchová úprava | zinek bílý (ZB) |
| norma DIN | 6885A |
| norma ČSN | 02 2562 |
| norma ISO | 773 |


pero přímé ocel ZŽ
skladem na e-shopu
od
0,27 Kč
od 0,22 Kč bez DPH
od 0,22 Kč bez DPH
| druh | pero přímé |
|---|---|
| materiál | ocel |
| povrchová úprava | zinek žlutý (ZŽ) |
| norma DIN | 6885A |
| norma ČSN | 02 2562 |
| norma ISO | 773 |
pero přímé ocel bezPÚ
na dotaz
od
9,36 Kč
11,01 Kč
od 7,74 Kč bez DPH
od 7,74 Kč bez DPH
| druh | pero přímé |
|---|---|
| materiál | ocel |
| povrchová úprava | bez úpravy |
| norma DIN | 6885B |

kolík rýhovaný ocel bezPÚ
skladem na e-shopu
od
3,59 Kč
od 2,97 Kč bez DPH
od 2,97 Kč bez DPH
| druh | kolík |
|---|---|
| tělo / tvar | rýhovaný |
| materiál | ocel |
| povrchová úprava | bez úpravy |
| norma DIN | 1469C |


kolík pružný pružný ocel bezPÚ
skladem na e-shopu
od
0,30 Kč
0,43 Kč
od 0,25 Kč bez DPH
od 0,25 Kč bez DPH
| druh | kolík pružný |
|---|---|
| tělo / tvar | pružný |
| materiál | ocel |
| povrchová úprava | bez úpravy |
| norma DIN | 1481 |
| norma ČSN | 02 2156 |
| norma ISO | 8752 |

kolík pružný pružný ocel ZB
skladem na e-shopu
od
0,75 Kč
0,76 Kč
od 0,62 Kč bez DPH
od 0,62 Kč bez DPH
| druh | kolík pružný |
|---|---|
| tělo / tvar | pružný |
| materiál | ocel |
| povrchová úprava | zinek bílý (ZB) |
| norma DIN | 1481 |
| norma ČSN | 02 2156 |
| norma ISO | 8752 |

kolík pružný pružný ocel ZŽ
skladem na e-shopu
od
0,84 Kč
0,85 Kč
od 0,69 Kč bez DPH
od 0,69 Kč bez DPH
| druh | kolík pružný |
|---|---|
| tělo / tvar | pružný |
| materiál | ocel |
| povrchová úprava | zinek žlutý (ZŽ) |
| norma DIN | 1481 |
| norma ČSN | 02 2156 |
| norma ISO | 8752 |

kolík pružný pružný ocel bezPÚ
skladem na e-shopu
od
0,77 Kč
od 0,64 Kč bez DPH
od 0,64 Kč bez DPH
| druh | kolík pružný |
|---|---|
| tělo / tvar | pružný |
| materiál | ocel |
| povrchová úprava | bez úpravy |
| norma DIN | 7346 |
| norma ISO | 13337 |

kolík pružný pružný ocel ZŽ
na dotaz
9,94 Kč
8,21 Kč bez DPH
8,21 Kč bez DPH
| druh | kolík pružný |
|---|---|
| tělo / tvar | pružný |
| materiál | ocel |
| povrchová úprava | zinek žlutý (ZŽ) |
| norma DIN | 7346 |
| norma ISO | 13337 |

kolík pružný pružný ocel bezPÚ
skladem na e-shopu
od
0,03 Kč
od 0,02 Kč bez DPH
od 0,02 Kč bez DPH
| druh | kolík pružný |
|---|---|
| tělo / tvar | pružný |
| materiál | ocel |
| povrchová úprava | bez úpravy |

kolík pružný pružný ocel bezPÚ
skladem na e-shopu
od
7,90 Kč
9,26 Kč
od 6,53 Kč bez DPH
od 6,53 Kč bez DPH
| druh | kolík pružný |
|---|---|
| tělo / tvar | pružný |
| materiál | ocel |
| povrchová úprava | bez úpravy |

kolík pružný pružný ocel bezPÚ
skladem na e-shopu
od
0,30 Kč
od 0,25 Kč bez DPH
od 0,25 Kč bez DPH
| druh | kolík pružný |
|---|---|
| tělo / tvar | pružný |
| materiál | ocel |
| povrchová úprava | bez úpravy |
| norma DIN | 7343 |
| norma ČSN | 02 1263 |
| norma ISO | 8750 |


kolík pružný pružný ocel bezPÚ
skladem na e-shopu
od
1,52 Kč
od 1,26 Kč bez DPH
od 1,26 Kč bez DPH
| druh | kolík pružný |
|---|---|
| tělo / tvar | pružný |
| materiál | ocel |
| povrchová úprava | bez úpravy |
| norma DIN | 7344 |
| norma ČSN | 02 1263 |

kolík kuželový ocel h10
skladem na e-shopu
od
3,42 Kč
od 2,83 Kč bez DPH
od 2,83 Kč bez DPH
| druh | kolík kuželový |
|---|---|
| tělo / tvar | kuželový |
| materiál | ocel |
| povrchová úprava | bez úpravy |
| norma DIN | 1B |
| norma ČSN | 02 2153 |

kolík kuželový ocel h10
skladem na e-shopu
od
10,46 Kč
13,92 Kč
od 8,64 Kč bez DPH
od 8,64 Kč bez DPH
| druh | kolík kuželový |
|---|---|
| tělo / tvar | kuželový |
| materiál | ocel |
| povrchová úprava | bez úpravy |
| norma DIN | 7978A |
| norma ČSN | 02 2155 |
| norma ISO | 8736 |


kolík válcový ocel bezPÚ
skladem na e-shopu
od
4,36 Kč
5,59 Kč
od 3,60 Kč bez DPH
od 3,60 Kč bez DPH
| druh | kolík |
|---|---|
| tělo / tvar | válcový |
| materiál | ocel |
| povrchová úprava | bez úpravy |
| norma DIN | 7979D |
| norma ČSN | 02 2149 |
| norma ISO | 8735 |

kolík válcový ocel bezPÚ
na dotaz
od
13,48 Kč
17,06 Kč
od 11,14 Kč bez DPH
od 11,14 Kč bez DPH
| druh | kolík |
|---|---|
| tělo / tvar | válcový |
| materiál | ocel |
| povrchová úprava | bez úpravy |
| norma DIN | 7979C |
| norma ČSN | 02 2151 |
| norma ISO | 8733 |


kolík válcový ocel m6
skladem na e-shopu
od
0,63 Kč
0,64 Kč
od 0,52 Kč bez DPH
od 0,52 Kč bez DPH
| druh | kolík válcový |
|---|---|
| tělo / tvar | válcový |
| materiál | ocel |
| povrchová úprava | bez úpravy |
| norma DIN | 7A |

kolík válcový ocel m6
skladem na e-shopu
od
0,78 Kč
od 0,64 Kč bez DPH
od 0,64 Kč bez DPH
| druh | kolík válcový |
|---|---|
| tělo / tvar | válcový |
| materiál | ocel |
| povrchová úprava | zinek bílý (ZB) |
| norma DIN | 7A |





