běžný závit - ZŽ (zinek žlutý)


šroub šestihran ocel 8.8 ZŽ částečný závit
skladem na e-shopu
od
0,30 Kč
0,43 Kč
od 0,25 Kč bez DPH
od 0,25 Kč bez DPH
| druh | šroub |
|---|---|
| tělo / tvar | částečný závit |
| tvar hlavy | šestihran |
| tvar drážky | šestihran |
| materiál | ocel |
| povrchová úprava | zinek žlutý (ZŽ) |
| norma DIN | 931 |
| norma ČSN | 02 1101 |
| norma ISO | 4014 |


šroub šestihran ocel 8.8 ZŽ celý závit
skladem na e-shopu
od
0,83 Kč
1,14 Kč
od 0,69 Kč bez DPH
od 0,69 Kč bez DPH
| druh | šroub |
|---|---|
| tělo / tvar | celý závit |
| tvar hlavy | šestihran |
| tvar drážky | šestihran |
| materiál | ocel |
| povrchová úprava | zinek žlutý (ZŽ) |
| norma DIN | 933 |
| norma ČSN | 02 1103 |
| norma ISO | 4017 |


šroub nízká ocel 8.8 ZŽ
na dotaz
od
2,81 Kč
3,39 Kč
od 2,32 Kč bez DPH
od 2,32 Kč bez DPH
| druh | šroub |
|---|---|
| tělo / tvar | částečný závit |
| tvar hlavy | nízká |
| tvar drážky | imbus |
| materiál | ocel |
| povrchová úprava | zinek žlutý (ZŽ) |
| norma DIN | 6912 |


šroub půlkulatá ocel 10.9 ZŽ
skladem na e-shopu
od
1 Kč
1,22 Kč
od 0,83 Kč bez DPH
od 0,83 Kč bez DPH
| druh | šroub |
|---|---|
| tvar hlavy | půlkulatá |
| tvar drážky | imbus |
| materiál | ocel |
| povrchová úprava | zinek žlutý (ZŽ) |
| norma DIN | 86 |
| norma ISO | 7380-1 |


šroub zapuštěná ocel 4.8 ZŽ
na dotaz
od
0,34 Kč
0,36 Kč
od 0,28 Kč bez DPH
od 0,28 Kč bez DPH
| druh | šroub |
|---|---|
| tělo / tvar | celý závit |
| tvar hlavy | zapuštěná |
| tvar drážky | kříž |
| materiál | ocel |
| povrchová úprava | zinek žlutý (ZŽ) |
| norma DIN | 965A |
| norma ČSN | 02 1152 |
| norma ISO | 7046 |


šroub zapuštěná ocel 4.8 ZŽ
skladem na e-shopu
od
0,17 Kč
od 0,14 Kč bez DPH
od 0,14 Kč bez DPH
| druh | šroub |
|---|---|
| tělo / tvar | celý závit |
| tvar hlavy | zapuštěná |
| tvar drážky | rovná |
| materiál | ocel |
| povrchová úprava | zinek žlutý (ZŽ) |
| norma DIN | 963A |
| norma ČSN | 02 1151 |
| norma ISO | 2009 |


šroub půlkulatá ocel 4.8 ZŽ
skladem na e-shopu
od
0,23 Kč
0,24 Kč
od 0,19 Kč bez DPH
od 0,19 Kč bez DPH
| druh | šroub |
|---|---|
| tělo / tvar | celý závit |
| tvar hlavy | půlkulatá |
| tvar drážky | kříž |
| materiál | ocel |
| povrchová úprava | zinek žlutý (ZŽ) |
| norma DIN | 7985A |
| norma ČSN | 02 1138 |
| norma ISO | 7045 |


šroub půlkulatá ocel 4.8 ZŽ
skladem na e-shopu
1,01 Kč
0,83 Kč bez DPH
0,83 Kč bez DPH
| druh | šroub |
|---|---|
| tělo / tvar | celý závit |
| tvar hlavy | půlkulatá |
| tvar drážky | kříž |
| materiál | ocel |
| povrchová úprava | zinek žlutý (ZŽ) |
| norma DIN | 7985Z |
| norma ČSN | 02 1138 |
| norma ISO | 7045 |

šroub půlkulatá ocel ZŽ
skladem na e-shopu
od
2,08 Kč
2,09 Kč
od 1,72 Kč bez DPH
od 1,72 Kč bez DPH
| druh | šroub |
|---|---|
| tělo / tvar | celý závit |
| tvar hlavy | půlkulatá |
| tvar drážky | kříž |
| materiál | ocel |
| povrchová úprava | zinek žlutý (ZŽ) |

šroub čočková ocel 4.8 ZŽ
skladem na e-shopu
0,86 Kč
0,71 Kč bez DPH
0,71 Kč bez DPH
| druh | šroub |
|---|---|
| tělo / tvar | celý závit |
| tvar hlavy | čočková |
| tvar drážky | kříž |
| materiál | ocel |
| povrchová úprava | zinek žlutý (ZŽ) |
| norma DIN | 966A |
| norma ČSN | 02 1156 |
| norma ISO | 7047 |


šroub čočková ocel 4.8 ZŽ
skladem na e-shopu
od
0,60 Kč
od 0,50 Kč bez DPH
od 0,50 Kč bez DPH
| druh | šroub |
|---|---|
| tělo / tvar | celý závit |
| tvar hlavy | čočková |
| tvar drážky | rovná |
| materiál | ocel |
| povrchová úprava | zinek žlutý (ZŽ) |
| norma DIN | 964A |
| norma ČSN | 02 1155 |
| norma ISO | 2010 |


šroub válcová ocel 4.8 ZŽ
skladem na e-shopu
od
0,20 Kč
0,21 Kč
od 0,17 Kč bez DPH
od 0,17 Kč bez DPH
| druh | šroub |
|---|---|
| tělo / tvar | celý závit |
| tvar hlavy | válcová |
| tvar drážky | rovná |
| materiál | ocel |
| povrchová úprava | zinek žlutý (ZŽ) |
| norma DIN | 84A |
| norma ČSN | 02 1131 |
| norma ISO | 1207 |


šroub válcová ocel 4.8 ZŽ
skladem na e-shopu
od
0,47 Kč
0,48 Kč
od 0,39 Kč bez DPH
od 0,39 Kč bez DPH
| druh | šroub |
|---|---|
| tělo / tvar | celý závit |
| tvar hlavy | válcová |
| tvar drážky | rovná |
| materiál | ocel |
| povrchová úprava | zinek žlutý (ZŽ) |
| norma DIN | 85A |
| norma ČSN | 02 1137 |
| norma ISO | 1580 |

šroub válcová ocel ZŽ
na dotaz
od
5,71 Kč
6,68 Kč
od 4,72 Kč bez DPH
od 4,72 Kč bez DPH
| druh | šroub |
|---|---|
| tělo / tvar | celý závit |
| tvar hlavy | válcová |
| tvar drážky | kříž |
| materiál | ocel |
| povrchová úprava | zinek žlutý (ZŽ) |
| norma DIN | 404 |
| norma ČSN | ~02 1128 |




